21,04,2024

Shiu nuk i ndal protestuesit, bie një skele nga ndërtesa e Qeverisë

Must Read

13106796_10207841803975799_1361533432_o-640x320

Nga Parlamenti protestuesit kanë nisur drejt Qeverisë që të shprehin mllefin e tyre, njofton Zhurnal.

Edhe pse shiu po bie me të madhe dhe moti është i keq në kryeqytet, protestuesit duket se nuk ndalen aspak.

Nga era e fortë ka rënë një skele nga ndërtesa e Qeverisë e cila ishte vendosur për të larguar ngjyrat që para disa ditëve protestuesit i kishin hedhur ndaj kësaj ndërtese.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=Irit37AaPSQ]
- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjen kuletën me 320 euro, qytetari nga Ferizaj e dorëzon në polici

Një qytetar nga Ferizaj ka gjetur një portofol me para dhe ka dorëzuar atë në polici. Policia njofton se në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img