25,05,2024

Shiu dëmton një pjesë të madhe të Serbisë, në disa vende ‘po notohet’ nëpër qytet (Video+Foto)

Must Read

Reshjet e shumta të shiut kanë bërë që një pjesë e Serbisë të izolohet për automjete.
Disa nga fshatrat e Beogradit janë përmbytur nga vërshimet.

Në pamjet e publikuara nga mediet serbe shihen dëmet që po kalojnë, transmeton Indeksonline
Një moment që është prekur nga televizionet serbe ishte i një personi i cili notonte nëpër rrugët të cilat ishin mbuluar mbi 2 metra me ujë.
 
 

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Policia kap shoferët me dronë në vijë të plotë, 200 euro gjobë dhe heqje e patentë-shoferit për 3 muaj

Policia ka njoftuar se në rrugën magjistrale Ferizaj-Viti, saktësisht në fshatin Gërlicë të Ferizajt ka ndaluar dy shoferë, njëri...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img