28,09,2023

Sherr në Kuvend, Paloka tenton të qëllojë Braçen, i tha Berishës dhe Ristanit qen dhe buçe

Must Read

mqdefault_1460033800-5521654

Kuvendi përfshihet nga kaosi pas fyerjeve pa mikrofona që u bënë në sallën e Kuvendit. Deputeti Edi Paloka tenton të qëllojë deputetin Erjon Brace, ndërkohë që në këtë moment kanë ndërhyrë gardistët që rrinë në ambientet e brendshme të sallës së Kuvendit.
Në replika të ashpra Berisha është ngritur në këmbë , kur Braçe i ka thënë “Sali, o Sali, mos bëj si qen. Ulu aty. Ulu…”.

Nga ana e tij Berisha i ka thënë “mos bej si qen”.

LEXO EDHE
Berisha:Rama i çoi para dy ditësh ‘Saje qorrin’ Prengës në lokal, ishte dhe kreu i Policisë
Gjithçka ndodhi pas një sherri pa kamera e mikrofona mes deputetit të majtë Brace me deputetin e djathtë Ristani dhe Palokën. Në këtë moment Paloka ka tentuar të prekë për krahu deputetin Braçe, çka ka sjellë edhe largimin e mediave nga Parlamenti.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Rektori Bajraktari mori pjesë në Konferencën e 7-të shkencore të Ballkanit Perëndimor në kuadër të Procesit të Berlinit

Rektori i Universitetit të Shkencave të Aplikuara në Ferizaj (UShAF), Prof. Dr. Agron Bajraktari, njëherit edhe kryesues i Konferencës...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img