29,09,2023

Sheki & Friends, me koncertin e tyre, sollën në sheshin e Ferizajt, tingujt e muzikës jazz & bluess

Must Read

Mbrëmë, në sheshin e qytetit, u mbajt koncert muzikor nga artisti ferizajas me famë, Shefqet Hoxha – Sheki, bashkë me bandin e tij muzikor dhe këngëtaren Semira Latifi.

“Sheki & Friends” performuan mbrëmë për afro dy orë, duke i sjellë sheshit të qytetit, bashkëqytetarëve të pranishëm, tingujt të muzikës Jazz & Bluess, koncert që solli një atmosferë të veçantë, me repertorin e këngëve të mrekullueshme të performuara nga këngëtaria Semira Latifi.

Ky koncert me organizator Prof. Astrit Mustafën, u organizua me mbështetjen dhe në patronatin e Zyrës së Kryetarit të Komunës së Ferizajt, Agim Aliu.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Mbahet Akademi solemne e Koncert Memorial në nderim të Dëshmorëve të Kombit në Ferizaj

Mbrëmjen e sontme tek Kompleksi i Varrezave të Dëshmorëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës në Ferizaj, është mbajtur akademi...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img