02,12,2023

Shefqet Krasniqi “e merr” malin (Foto)

Must Read

312

Ish imami i xhamisë së madhe në Prishtinë, Hoxhë Shefqet Krasniqi duket se po i shijon ditët dhe motin e nxehtë që po mbretëron këto ditë duke bërë ecje në parkun nacional të Gërmisë në Prishtinë.

Ai gjatë kësaj jave është parë në shoqërinë dy shokëve të tij duke ecur në parkun e Gërmisë.

127 214 312

 

- Advertisement -spot_img
Të fundit

10 fermerë përfitojnë fidaneve të arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë

Drejtoria e Bujqësisë dhe Pylltarisë, paraditen e sotme, shpërndau fidanet e arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë për 10...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img