17,04,2024

Sharapova pa të brendshme në emision, fotografitë e saj ‘pushtojnë’ internetin

Must Read

Tenistja e bukur ruse është dukur mjaft elegante në veshjen e saj, por sipas fotografive që kanë pushtuar mediet botërore, shihet se ajo nuk veshur të brendshme, shkruan ‘Kurir’.

vjs ahahah

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Në Ferizaj u shënua 16 Prilli-Dita e të Zhdukurve me Dhunë

Me rastin e 16 Prillit - Ditës të të Zhdukurve me Dhunë në Komunën e Ferizajt, Komuna e Ferizajt...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img