04,03,2024

Sela: Hashim Thaçi mos të përzihet në zgjedhjet e Maqedonisë (Video)

Must Read

Sela gjatë prezantimit të platformës së “Aleancës për Shqipëtarët”, ka thënë se edhe BDI ashtu edhe PDSH janë përgjegjëse për gjendjen e rëndë të shqiptarëve në Maqedoni.

Ai në intervistën për TV Dukagjinin flet edhe për raportet që ka me liderët politik në Kosovë dhe në Shqipëri.

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person për falsifikim të parasë në Ferizaj 

Me datën 28.02.2024, rreth orës 23:00 policia e stacionit në Ferizaj ka pranuar një informacion se në një lokal,...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img