27,02,2024

Sali Berisha: Ky ekip i Shqipërisë, kurdisë ndeshje

Must Read

Përmes një postimi në “Facebook” të shtunën mbrëma, duke iu referuar “futbollistit dixhital”, Berisha denoncon “veprimet mafioze të Gaz Demit dhe Olsi Ramës për shitblerje ndeshjesh dhe përdorim pushteti të Edi Ramës për qëllime të mbrapshta”.

Nuk ka vonuar reagimi i kreut të Partizanit përmed një deklarate në ueb-faqen zyrtare dhe në profilin e klubit në “Facebook”:

“Përgjigje e ‘mafiozit’ Gaz Demi për Plakun Berisha:

partizani-berisha

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy S6. 

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Sekuestrohen rreth 20 mijë euro mall i dyshuar si kontrabandë

Janë sekuestruar mallra me vlerë rreth 20 mijë euro brenda një automjeti, nga Njësia e TASK FORC-ës -Lindje, e...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img