17,04,2024

Sadiku shënoi gol, por presidenti e thumbon pas ndeshjes

Must Read

Por kjo duket nuk i mjafton presidentit Renxeti, i cili kërkon më shumë nga sulmuesi shqiptar.

“Sot pashë një skuadër të madhe që ka luajtur në mënyrë sulmuese. Kjo është meritë e Tramexanit, një trajner që do të bëjë shumë rrugë”, tha fillimisht ai duke iu kthyer më pas paraqitjeve individuale për lojtarët, mes të cilëve edhe Sadikut. Golemiç ka zhvilluar një ndeshje të madhe, jam i bindur se do të bëjë një karrierë të shkëlqyer. Ndërsa Sadiku mund të bëjë më shumë”, ishte deklarata e Renxetit.

Nuk kuptohet arsyeja pse erdhën këto fjalë për sulmuesin shqiptar, për shkakun e thjeshtë se Sadiku ka qenë ndër më të vlerësuarit pas kësaj paraqitjeje për golin e shënuar dhe për mirëkuptimin që ka krijuar shumë shpejt me shokët e tij në repartin e sulmit.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Në Ferizaj u shënua 16 Prilli-Dita e të Zhdukurve me Dhunë

Me rastin e 16 Prillit - Ditës të të Zhdukurve me Dhunë në Komunën e Ferizajt, Komuna e Ferizajt...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img