18,05,2024

Rrufeja çanë në mes pemën në Gjakovë, shikoni pamjet

Must Read

Për shkak të motit jo të mirë këto ditë dhe reshjeve të shiut, rrufeja në Gjakovë ka shkaktuar pasoja.
Një banor i kësaj ane ka treguar se si rrufeja ka çarë në mes një pemë, transmeton Indeksonline.
Në këto foto mund të shihni si kjo pemë është ndarë në mes të trungut nga goditja e rrufës.
Rrufet janë të rrezikshme, por për fat të mirë pos pemës, nuk ka pësuar ndonjë person nga kjo goditje./Indeksonline/

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjobë ndaj dy shoferëve që bënë gara të shpejtësisë në Ferizaj

Policia Rajonale e Komunakacionit Rrugor në Ferizaj, me datën 17.05.2024  rreth orës 21:00 në rrugën’’Driton Islami’’ në Ferizaj ka...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img