12,04,2024

Rrënohet tribuna e vjetër, së shpejti pritet fillimi i ndërtimit të tribunës së re

Must Read

Ferizaj.25.11.2016. Kanë filluar punët për  rregullimit të stadiumit  të qytetit ‘Ismet Shabani’ në Ferizaj. Tribuna e re  për shikuesit pritet të filloi shumë shpejt.

Një foto që ka postuar Herton Hoxha shihet stadiumi duke u pastruar nga buldozeri.

Aty hiqen pjesa e tribunave të vjetra por t’u zëvendësuar me të reja. Në foto shihen punimet në stadium dhe që pritet brenda një kohe të shkurtër të marrë një pamje të re.

auto_15253625_1019129568195770_2844974866458331059_n1480088782 15171120_1486111288072843_8833585684948014662_n

 

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Vrasja në Ferizaj, Agim Aliu: Të gjithë të tronditur, bashkëndiejmë me familjen e viktimës

Kryetari i Komunës së Ferizajt, Agim Aliu, është shprehur i tronditur pas ngjarje së rëndë që ndodhi pasditen e...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img