27,02,2024

Rrahen polici dhe qytetari në Tetovë (Video)

Must Read

Tetova-me-polici-780x439

Një turmë njerëz para qendrës tregtare Saranda së bashku me policinë kanë ngritur panik dhe kanë bllokuar trafikun në rrugën e ”Ilindenit” në Tetovë, transmeton Telegrafi Maqedoni.

Tv Koha ka nxjerrë video ku shihet turma dhe policia duke diskutuar. Në momentet në vazhdim do të ju përditësojmë me informacione për këtë ngjarje.

(E përditësuar)

Sipas informacioneve të para nga terreni ka ndodhur një rrahje mes një polici dhe një personi me veturë Golf 3.
Shkaku ka qenë bllokatori i vënduar në veturën e tij dhe i është afruar polici i cili pasi janë fjalosur verbalish ka pasur edhe sulm fizik nga të dyja anët.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=K8CmWTXdhRU?feature=oembed]
- Advertisement -spot_img
Të fundit

Sekuestrohen rreth 20 mijë euro mall i dyshuar si kontrabandë

Janë sekuestruar mallra me vlerë rreth 20 mijë euro brenda një automjeti, nga Njësia e TASK FORC-ës -Lindje, e...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img