23,04,2024

Ronaldo thyen një rekord të ri, tejkalon Messin

Must Read

Me këto tre gola, lojtari favorit për të fituar Topin e Artë, ka arritur në kuotën e 38 hattrikave të shënuar për një skuadër spanjolle, dhe bëhet futbollisti me më së shumti hattrik të shënuar në histori të futbollist spanjoll në të gjitha garat.

Ronaldo ka lënë pas rivalin e tij, Lionel Messi, që ka realizuar 37 hattrik.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy S6. 

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjen kuletën me 320 euro, qytetari nga Ferizaj e dorëzon në polici

Një qytetar nga Ferizaj ka gjetur një portofol me para dhe ka dorëzuar atë në polici. Policia njofton se në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img