21,02,2024

Ronaldo shfryhet në Alavesin, Reali forcon kreun (VIDEO)

Must Read

Mbretërit kanë mposhtur Alavesin në shtëpinë e tyre, me rezultat 1:4.

Edhe pse vendasit të parët kaluan në epërsi në minutën e 7’ me anë të Deyverson, Reali arriti të përmbys gjithçka, për të shënuar katër gola.

Ronaldo arriti të përmbys gjithçka duke shënuar në minutat 17’ dhe 34’.

Në minutën e 84’, Morata dyfishoi epërsinë në 1:3.

Dhe për të vulosur fitoren u përkujdes sërish portugezi Ronaldo, duke shënuar golin e tij të tretë në këtë ndeshje, dhe të katërtin për Realin, që në La Liga kryeson me 24 pikë.

Alvaro Morata Goal HD Deportivo Alaves 1-3 Real… by FootballLiveGoals

by Gol-Live

1-2 Cristiano Ronaldo Goal 29.10.2016 HD by golgolgol1

Goal Cristiano Ronaldo ~Deportivo Alaves 1 4… by footballTV

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy S6. 

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Ferizaj: Arrestohet Visar Avdyli, personi i kërkuar nga Norvegjia për një vrasje

Policia e Kosovës ka arrestuar në Ferizaj shtetasin kosovar me inicialet V.A, që ishte i kërkuar me udhërarrest ndërkombëtar. Sipas...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img