20,02,2024

Ronaldo: Ky është mbrojtësi më i mirë me të cilin jam përballur

Must Read

Gjatë qëndrimit gjashtë vjeçar në Premierligë, Ronaldo ka pasur përballje të shumta me Cole, që ka veshur fanellën e Arsenalit dhe Chelsea.

“Përgjatë viteve kanë pasur disa sfida të mëdha me Ashley Cole, ai nuk të ka dhënë mundësi të marrësh frymë”, ka deklaruar Ronaldo, përcjell ‘Lajmi.net’.

“Ishte një lojtar këmbëngulës kur ishte në kulmin e karrierës, i shpejtë, i ashpër. Nuk ishte e lehtë të luash kundër tij”.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy S6. 

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Diskutohet orari i barnatoreve për qytetin e Ferizajt

Sot është mbajtur konsultimi publik për plotësim-ndryshimin e Rregullores për caktimin e orarit të punës së veprimtarive afariste dhe...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img