21,02,2024

Ronaldinho e mashtron Barcelonën që në ditën e parë të punës (FOTO)

Must Read

Në njoftimin për të ftuarit si mysafirë në ndeshjen ndaj La Corunas, figuronte edhe emri i Ronaldinhos, që fundi është emëruar si ambasador te skuadra katalane.

Braziliani para se të shkonte në ‘Camp Nou’ në këtë takim, vendosi të kaloi kohë në plazh, 20 kilometra larg Barcelonës.

Në kohën kur po zhvillohej ndeshja, ai postonte fotografi në llogarinë e tij në Instagram, shkruan lajmi.net.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy S6. 

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Ferizaj: Arrestohet Visar Avdyli, personi i kërkuar nga Norvegjia për një vrasje

Policia e Kosovës ka arrestuar në Ferizaj shtetasin kosovar me inicialet V.A, që ishte i kërkuar me udhërarrest ndërkombëtar. Sipas...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img