22,04,2024

Roma – Plzen, mbyllet ndeshja e golave të çmendur (VIDEO)

Must Read

Më meritori për fitoren e verdhekuqëve ishte Edin Dzeko, i cili realizoi “het-trik”.

Golin e vetëm për mysafirët  e shënoi Zeman.

Duhet theksuar që golin tjetër të Romës e realizoi Diego Perotti, që me gjasë ishte goli më i bukur në karrierën e tij.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjen kuletën me 320 euro, qytetari nga Ferizaj e dorëzon në polici

Një qytetar nga Ferizaj ka gjetur një portofol me para dhe ka dorëzuar atë në polici. Policia njofton se në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img