16,04,2024

Riinvest prezanton raportin për mjedisin

Must Read

instituti-riinvest

Instituti Riinvest mban sot “Forumin për Mjedisin”, ku do të prezantohen të gjeturat e raportit “Mbrojtja e Mjedisit në 16 komunat”.

Në këtë forum, në cilësinë e panelistëve, mes tjerëve do të flasin edge Ferid Agani, ministër në Ministrinë e Mjedisit dhe Planifikimit Hapësinor, Sarah Buchanan, drejtoreshë e Zyrës për Demokraci dhe Qeverisje, USAID, si dhe zyrtarë tjerë komunalë dhe të institucioneve tjera. /KosovaPress/

 

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Një muaj paraburgim ndaj V.A., i dyshuar për vrasjen e ish-gruas në Ferizaj

Ferizaj, 13 prill 2024 – Gjykata Themelore në Ferizaj – Departamenti i Krimeve të Rënda  ka aprovuar kërkesën e...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img