17,04,2024

Renditja e re e FIFA-s, Shqipëria bie për katër pozita (FOTO)

Must Read

Kombëtarja e Shqipërisë ka rënë për katër pozita.

Në renditjen e kaluar, “shqiponjat” ishin në vendin e 51-të, ndërsa tani janë në të 55-tën, përcjellë “lajmi.net”.

Ndërkohë, Kosova ka pësuar një ngritje të vogël në renditje. /Lajmi.net/

fifa-1

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Në Ferizaj u shënua 16 Prilli-Dita e të Zhdukurve me Dhunë

Me rastin e 16 Prillit - Ditës të të Zhdukurve me Dhunë në Komunën e Ferizajt, Komuna e Ferizajt...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img