04,03,2024

Real Madridi s’i “kursen” golat ndaj Legias, fiton 5:1 (VIDEO)

Must Read

“Mbretërit” nuk kanë kursyer ish skuadrën e Besnik Hasit, të cilës ia shënuan pesë gola, për 5:1.

Bale, Jodlowiec me autogol, Asensio, Lucas dhe Morata, shënuan për Realin.

Golin e vetëm për mysafirët e shënoi Radovic nga penalltia.

////////////////// by sportsgoals

—- by direct-goal

Miroslav Radovic Goal HD – Real Madrid 2-1… by hqfootball2016

///////////////// by hqfootball2016

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy S6. 

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person për falsifikim të parasë në Ferizaj 

Me datën 28.02.2024, rreth orës 23:00 policia e stacionit në Ferizaj ka pranuar një informacion se në një lokal,...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img