23,02,2024

Real Madrid-Leganes, rezultat “shkatërrues” (VIDEO)

Must Read

“Los Blancos” kanë marrë tri pikë ndaj Leganes, të cilën e kanë mposhtur 3:0.

Dy gola për ekipin e Zinedine Zidane i realizoi Gareth Bale, ndërsa të tretin Alvaro Morata.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

34 mësimdhënës nga Ferizaj, certifikohen në kuadër të projektit të BE-së

34 mësimdhënës nga 3 shkolla të Ferizajt, u certifikuan në kuadër të projektit KosEd. Kryetari i Komunës së Ferizajt, Agim...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img