17,04,2024

Real – Barca, organizohet miqësorja e parë pas 25 viteve (FOTO)

Must Read

Kjo miqësore po tentohet të organizohet në kuadër të International Champios Cup, në Amerikë, në sezonin e katërt të këtij turneu, që mbledh në një vend disa nga skuadrat më të mëdha evropiane.

Organizatorët tashmë kanë filluar bisedat me të dy skuadrat për aranzhimin e kësaj miqësore, e cila do të zhvillohej në stadiumin me kapacitet prej 100 mijë ulëseve.

Për herë të fundit sipas Marcas, këto dy skuadra u përballen në një miqësore në vitin 1991, pothuajse 26 vite/Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Në Ferizaj u shënua 16 Prilli-Dita e të Zhdukurve me Dhunë

Me rastin e 16 Prillit - Ditës të të Zhdukurve me Dhunë në Komunën e Ferizajt, Komuna e Ferizajt...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img