04,03,2024

Reagon Trump: Melania dhe Barron vijnë në Shtëpinë e Bardhë sapo të përfundojë viti shkollor

Must Read

Trump më 20 janar të vitit 2017 do të inaugurohet si presidenti i 45-të amerikan, shkruan lajmi.net.

AP shkruan se viti shkollor në Amerikë përfundon kah fundi i pranverës dhe fillimi i verës.

Trump këtë e ka thënë pasi që në opinion kanë qarkulluar zëra se gruaja e tij dhe djali, pas inaugurimit do të vazhdojnë të jetojnë në Nju Jork dhe nuk do të shpërngulën në Uashington. /Lajmi.net/

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person për falsifikim të parasë në Ferizaj 

Me datën 28.02.2024, rreth orës 23:00 policia e stacionit në Ferizaj ka pranuar një informacion se në një lokal,...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img