16,04,2024

Reagimi i Marcelos kur kuptoi se lojtari i Osasunas ka thyer këmbën

Must Read

26 vjeçari në përballjen me Real Madridin, gjatë një dueli me Iscon, ka thyer këmbën.

Një situate të tillë nuk i është përmbajtur as Marcelo, kur ka parë gjendjen dhe këmbën e lojtarit te Osasunas.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Në Ferizaj u shënua 16 Prilli-Dita e të Zhdukurve me Dhunë

Me rastin e 16 Prillit - Ditës të të Zhdukurve me Dhunë në Komunën e Ferizajt, Komuna e Ferizajt...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img