21,02,2024

Rangers-Celtic, komentatori francez bëhet sensacion në internet pas reagimit qesharak (VIDEO)

Must Read

Ai ka reaguar në mënyrë qesharake pas golit të Celticut kundër Rangersit.

Rrjeta e fitores e shënuar në minutat e fundit, e emocionoi shumë edhe komentatorin francez, të cilit i “rrëshqiti” zëri disa herë, përcjellë “Lajmi.net”.

Videoja është bërë hit në internet.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy S6.

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Diskutohet orari i barnatoreve për qytetin e Ferizajt

Sot është mbajtur konsultimi publik për plotësim-ndryshimin e Rregullores për caktimin e orarit të punës së veprimtarive afariste dhe...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img