27,02,2024

Ramush Haradinaj i thotë faleminderit Amerikës

Must Read
Ramush Haradinaj

“Me rastin e Ditës së Falënderimeve, festë tradicionale amerikane, i uroj popullit amerikan paqe, begati dhe shumë gëzime në familjet e tyre.

Populli i Kosovës u është përherë mirënjohës qeverisë dhe popullit të SHBA-ve, për ndihmën dhe mbështetjen në realizimin e aspiratës historike për lirinë dhe pavarësinë e Kosovës”, ka shkruar Haradinaj në facebook. /lajmi.net

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Sekuestrohen rreth 20 mijë euro mall i dyshuar si kontrabandë

Janë sekuestruar mallra me vlerë rreth 20 mijë euro brenda një automjeti, nga Njësia e TASK FORC-ës -Lindje, e...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img