20,05,2024

Rama vazhdon të tërheq vëmendjen, shikojeni foton në mbledhjen e djeshme me qeverinë malazeze

Must Read

Shqipëria dhe Mali i Zi mbajtën dje mbledhje të dy qeverive përkatëse. Mirëpo, edhe kësaj radhe vëmendje tërhoqi kryeministri shqiptar, Edi Rama, transmeton Indeksonline
Në një foto me homologun, Dushko Markoviç, Rama është shfaqur me veshjen të pazakontë. Ai kishte kostum të errët, këpucë sportive të zeza si dhe çorap ngjyrë kafe.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Caktohen dy ditët se kur do të mbahet testi i Arritshmërisë

Mbi 23 mijë nxënës më datë 25 dhe 28 qershor do t’i nënshtrohen testit të Arritshmërisë. Këtë vit shpërndarja...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img