29,09,2023

Radikalët festojnë në Kosovë për lirimin e Sheshelit (VIDEO)

Must Read

radikaet-festa-690x362

Përkrahës të Partisë Radikale Serbe në veri të Kosovës kanë festuar dje për lirimin e Vojislav Sheshelit nga Gjykata e Hagës.

Me ta marrë lajmin për lirimin e liderit të tyre, ata kanë dalë në rrugët kryesore të veriut të Mitrovicës dhe Zveçanit me flamuj të Serbisë dhe partisë së Sheshelit , raportojnë mediat serbe, përcjellë Klan Kosova.

Festa e mbështetësve të tij ka zgjatur më shumë se një orë , ndërkaq një numër i vogël i tyre kremtoi deri në orët e vonshme të mbrëmjes, raportojnë mediat serbe, përcjellë Klan Kosova.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Mbahet Akademi solemne e Koncert Memorial në nderim të Dëshmorëve të Kombit në Ferizaj

Mbrëmjen e sontme tek Kompleksi i Varrezave të Dëshmorëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës në Ferizaj, është mbajtur akademi...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img