23,02,2024

Qe edhe një super-gol nga Balotelli (VIDEO)

Must Read

Sulmuesi italian, Mario Balotelli ka shënuar gol shumë të bukur në ndeshjen që po zhvillohet ndërmjet Nice dhe Nantes.

Mario Balotelli Goal HD – Nice 2-0 Nantes – 30… by Video-Sport

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy S6. 

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

34 mësimdhënës nga Ferizaj, certifikohen në kuadër të projektit të BE-së

34 mësimdhënës nga 3 shkolla të Ferizajt, u certifikuan në kuadër të projektit KosEd. Kryetari i Komunës së Ferizajt, Agim...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img