29,09,2023

Pyetja e 12-vjeçares që vuri në siklet Putinin

Must Read

putin_2836730b

Vladimir Putin është vënë në siklet nga një pyetje që i erdhi nga një 12-vjeçare.

Pyetja e saj ishte: “Nëse Erdogani dhe Poroshenko janë duke u mbytur, cilin do të shpëtoje të parin?”.

Putin pas një momenti habie tha se nëse një njeri është duke u mbytur nuk mund ta shpëtosh, por që ne jemi të gatshëm t’i zgjasim një dorë ndihme nëse ai dëshiron t’a pranoj.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Mbahet Akademi solemne e Koncert Memorial në nderim të Dëshmorëve të Kombit në Ferizaj

Mbrëmjen e sontme tek Kompleksi i Varrezave të Dëshmorëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës në Ferizaj, është mbajtur akademi...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img