22,04,2024

Punëtorët e KQZ-së janë të diskriminuar me paga

Must Read

Përfaqësuesi i KQZ-së Enis Halimi tha se punonjësit e këtij institucioni janë të diskriminuar me paga në raport me institucionet tjera.

Ndërsa Lavdim Krasniqi nga Këshilli i Pavarur Prokurorial tha se ky institucion ka mungesë të madhe të stafit, prokurorëve dhe stafit ndihmës. /Lajmi.net

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjen kuletën me 320 euro, qytetari nga Ferizaj e dorëzon në polici

Një qytetar nga Ferizaj ka gjetur një portofol me para dhe ka dorëzuar atë në polici. Policia njofton se në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img