30,05,2023

Publikohet videoja skandaloze e rrahjes së policit zviceran (Video)

Must Read

video-scandal-780x439-780x420-750x375

Ka bërë bujë rrahja e një polici në sheshin „Place de la Riponne“ në Lozanë të Zvicrës, në maj 2015, por që videoja është publikuar tani nga 20min.ch.

Dy agresorë fillojnë të ndeshen me dy policë, duke e shtrirë njërin sosh përtoke. Vetëm falë kalimtarëve të rastit dhe ndihmës së patrullës tjetër policore, situate vihet nën kontroll.

Ngjarja ishte incizuar nga një dëshmitar aty pranë, që pas publikimit në rrjetet sociale është bërë ndër videon më të shikuara dhe diskutuara.

Nuk dihet arsyeja e konfliktit dhe për identitetin e personave agresorë.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=Mb4w1KBpP5Y?feature=oembed]

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Në turneun ndërkobëtar “Cup Basel 2023” notuesit e KN Kastriotit bënë paraqitje dinjitoze

Dje, në ditën e dytë të turneut Ndërkombëtar të notit "Cup Basel 2023" që po mbahet në Basel të...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img