21,02,2024

Publikohet video e re i të dyshuarit për sulmet në Bruksel

Must Read

foto_bruksel

Prokurorët belgë kanë publikuar pamje të reja të një prej të dyshuarve për sulmuet në aeroportin ndërkombëtar të Brukselit

Video është regjistruar në ora 09:50 sipas orës lokale dhe i dyshuari kishte në kokë një kapele dhe një xhaketë me ngjyrë, transmeton Klan Kosova.

Sulmet e 22 marsit që ndodhën në kryeqytetin evropian lanë të vdekur 32 persona.

Videon e sapo publikuar nga autoritetet belge mund ta shikoni KËTU.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjendet e vdekur një grua në autostradën “Arbën Xhaferi”

Një grua është gjetur pa shenja jete në autostradën “Arbën Xhaferi” në drejtimin Ferizaj-Prishtinë, në dalje të fshatit Babush, Rastin...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img