21,02,2024

Publikohen pesë emrat e parë për “Topin e Artë”

Must Read

Në mesin e pesë emrave të parë janë dy futbollistë të Real Madridit, Cristiano Ronaldo dhe Gareth Bale.

Tutje renditen legjenda e Juventusit, Gianluigi Buffon, Pierre-Emerick Aubameyang i Dortmundit dhe Sergio Aguero i Manchester Cityt, përcjellë “Lajmi.net”.

Në vazhdim pritet të publikohen edhe 25 emra të tjerë, pasi që numri i lojtarëve në “rrethin e parë” është 30.

Sergio Aguero
Pierre-Emerick Aubameyang
Gareth Bale
Gianluigi Buffon
Cristiano Ronaldo

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy S6.

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Diskutohet orari i barnatoreve për qytetin e Ferizajt

Sot është mbajtur konsultimi publik për plotësim-ndryshimin e Rregullores për caktimin e orarit të punës së veprimtarive afariste dhe...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img