17,04,2024

Pse Isco e meritoi më shumë se kushdo tjetër t’i shënoi Osasunas? (FOTO)

Must Read

Spanjolli në ‘Pamplona’, pati një natë për t’u harruar, kur në pjesën e parë pas një përplasje të padëshiruara, i theu këmbën mbrojtësit te Osasunas, Tanno Bonnin.

Ky rast e preku shumë 24 vjeçarin, i cili po ashtu bëri një gjest të mirë duke e përcjell Bonnin deri në tunelin e stadiumit, ku më pas ai mori rrugë për spitalin më të afër.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Në Ferizaj u shënua 16 Prilli-Dita e të Zhdukurve me Dhunë

Me rastin e 16 Prillit - Ditës të të Zhdukurve me Dhunë në Komunën e Ferizajt, Komuna e Ferizajt...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img