27,02,2024

Protestuesit në Tiranë: Do rezistojmë kundër plehrave (Video)

Must Read
Protesta me Tirane

“Na kanë arrestuar dy djem, një nga Kukësi dhe një nga Lushnja.

Po protestonin kundër plehrave, janë në Komisariatin numër 1.

Me urdhër primitiv të Edi Ramës dhe Saimir Tahirit, çunat u goditën dhe u dhunuan”, shkruan aktivisti Aulon Kalaja.

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Sekuestrohen rreth 20 mijë euro mall i dyshuar si kontrabandë

Janë sekuestruar mallra me vlerë rreth 20 mijë euro brenda një automjeti, nga Njësia e TASK FORC-ës -Lindje, e...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img