22,04,2024

Prishtina nuk fiton, rezultate të papritura në Superligë

Must Read

Prishtina nuk ka fituar ndaj Drenicës në udhëtim, duke barazuar 0:0.

Pretendenti tjetër për titull, Besa, ka fituar në shtëpi kundër Lirisë 2:0.

Më poshtë mund t’i shihni rezultatet komplete të ndeshjeve që u zhvilluan sot.

Drenica-Prishtina 0:0
Gjilani-Llapi 0:1
Besa-Liria 2:0
Trepça ’89-Hajvalia 1:0
Ferizaj-Trepça 2:2

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy S6. 

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjen kuletën me 320 euro, qytetari nga Ferizaj e dorëzon në polici

Një qytetar nga Ferizaj ka gjetur një portofol me para dhe ka dorëzuar atë në polici. Policia njofton se në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img