27,02,2024

Prishtina e provon humbjen, Trepça ’89 forcon kreun

Must Read

Mitrovicasit ia kanë dalë të mposhtin kryeqytetasit me rezultat 0:2 në ndeshjen e zhvilluar në Obiliq.

Ishte John John heroi i Trepçës ’89, me dy gola të shënuara.

Pas kësaj fitore, Trepça ’89 kryeson me 24 pikë, ndërsa Prishtina mbetet në vendin e dytë me 20 pikë.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy S6. 

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Sekuestrohen rreth 20 mijë euro mall i dyshuar si kontrabandë

Janë sekuestruar mallra me vlerë rreth 20 mijë euro brenda një automjeti, nga Njësia e TASK FORC-ës -Lindje, e...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img