03,12,2023

Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi sot e ka ditëlindjen!

Must Read

Hashim-Thaçi.-650x358

Presidenti i Republikës së Kosovës Hashim Thaçi sot mbush 48 vjet. Thaçi i cili duhet të jetë një prej prej Presidentëve më të ri në Europë përnga mosha ende s’ka bërë të ditur se si dhe ku do ta festojë ditëlindjen.

Në biografinë e tij Zyrtare në faqen e Presidencës së Kosovës mund ta lexoni KËTU është e shënuar që Thaçi është lindur me 24 Prill të vitit 1968 në Burojë të Skënderajt. /Gazeta Blic/

- Advertisement -spot_img
Të fundit

10 fermerë përfitojnë fidaneve të arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë

Drejtoria e Bujqësisë dhe Pylltarisë, paraditen e sotme, shpërndau fidanet e arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë për 10...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img