16,04,2024

Po e lëvdojnë shumë Conten, vjen reagimi zyrtar i Mourinhos

Must Read

Portugezi ka reaguar ndaj shkrimeve në medie dhe deklaratat e analistëve për lavdet që po i thuren Chelsea, duke ua kujtuar se një gjë e njëjtë nuk i ka ndodhur atij kur ekipi i tij ishte i pamëshirshëm ndaj rivalëve (duke kujtuar kohën kur drejtonte Chelsean).

“Ekipi im po luan shumë mirë, por për shumë, shumë vite në karrierën time, e veçanërisht në këtë vend, kur ekipet e mia ishin të pamëshirshme, të jashtëzakonshme në mbrojtje dhe të mira në kundërsulm, unë dëgjoja javë pas jave që kjo nuk mjafton të fitosh titull”, ka deklaruar Mourinho, përcjell lajmi.net.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Në Ferizaj u shënua 16 Prilli-Dita e të Zhdukurve me Dhunë

Me rastin e 16 Prillit - Ditës të të Zhdukurve me Dhunë në Komunën e Ferizajt, Komuna e Ferizajt...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img