04,03,2024

Plas sherri mes të rinjve, plagoset 21 vjeçari

Must Read
Thikë / ilustrim

Sipas informacioneve të para, ngjarja ka ndodhur në lagjen “Barrikada” dhe se forcat e policisë kanë mbërritur me shpejtësi në vendin e ngjarjes.

I riu i plagosur është identifikuar me inicialet E.A. Ai është dërguar në spitalin e qytetit, ku ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Policia dyshon se autorët e plagosjes së 21-vjeçarit janë shtetasit B.Sh. dhe N.Sh.

Ende nuk dihen shkaqet që çuan në konfrontimin verbal e më pas edhe fizik e përdorimin e armëve të ftohta mes të rinjve në Berat.

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person për falsifikim të parasë në Ferizaj 

Me datën 28.02.2024, rreth orës 23:00 policia e stacionit në Ferizaj ka pranuar një informacion se në një lokal,...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img