23,02,2024

Plagoset një person në Deçan

Must Read

te-shtenat-ne-dasma-14-gusht

Një i mitur është arrestuar në Deçani pasi i njëjti nga pakujdesia gjatë manipulimit me armë ka plagosur një person tjetër, i cili në atë moment gjendej në afërsi.

Viktima është dërguar për tretman mjekësor në Spitalin Rajonal të Pejës dhe i njëjti është jashtë rrezikut për jetë.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është liruar./KosovaPress

- Advertisement -spot_img
Të fundit

34 mësimdhënës nga Ferizaj, certifikohen në kuadër të projektit të BE-së

34 mësimdhënës nga 3 shkolla të Ferizajt, u certifikuan në kuadër të projektit KosEd. Kryetari i Komunës së Ferizajt, Agim...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img