17,07,2024

Përsëri protesta në Shkup

Must Read

Revolucioni-Laraman-780x439 (1)

Sot nga ora 18 përsëri do të ketë protesta në Shkup të organizuar nga mbi 90 organizata jo qeveritare të cilët protestojnë kundër vendimit të presidentit Gjorgje Ivanov që të fal politikanët e përfshirë në krim zgjedhor, njofton Telegrafi Maqedoni.

Sot është dita e 13 e protestave të organizuara në Shkup dhe qytete tjera. Ka protestuar edhe Gostivari, nesër pritet të protestoj edhe Tetova. Gjithashtu ka pas edhe protesta shqiptare ku kanë qenë të përfshira subjekte shqiptare

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person për përdorim të armës

Policia e stacionit në Ferizaj me datën 15.07.2024 rreth orës 23:30 ka pranuar një informacion se në rrugën  ‘’Vëllezërit...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img