21,05,2024

Përmbytet rruga për në Llukar (Video)

Must Read

Pas reshjeve të shiut rruga për në Llukar është përmbytur nga uji.
Gjendja e kësaj rrugë është kështu tash e sa kohë derisa banorët e kësaj ane ankohen për mosrregullimin e saj.
Në videon më poshtë të cilën e ka dërguar një lexues i Indeksonline, rruga për në Llukar në kryqytet është ‘vërshuar’ nga uji dhe gjendja e saj është jo e mirë për sigurinë e qytetarëve të cilët e frekuentojnë atë.
Shihni më poshtë pamjet./Indeksonline/

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Caktohen dy ditët se kur do të mbahet testi i Arritshmërisë

Mbi 23 mijë nxënës më datë 25 dhe 28 qershor do t’i nënshtrohen testit të Arritshmërisë. Këtë vit shpërndarja...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img