25,05,2024

Përleshje masive në një kamp emigrantësh

Must Read

perleshje-kamp-2-1

Një betejë e egër midis qindra emigrantëve në një kamp brenda një stacionit të një metroje në Paris ka ndodhur të shtunën dhe është kapur në kamera

Nënë metronë e Staligrandit, ku gati një mijë emigrantë janë vendosur që nga fillimi i marsit, shpërtheu një përleshje e madhe dhe e dhunshme, ndërsa banorët po shikonin të tmerruar nga dritaret e shtëpive të tyre.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Policia kap shoferët me dronë në vijë të plotë, 200 euro gjobë dhe heqje e patentë-shoferit për 3 muaj

Policia ka njoftuar se në rrugën magjistrale Ferizaj-Viti, saktësisht në fshatin Gërlicë të Ferizajt ka ndaluar dy shoferë, njëri...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img