23,02,2024

Për Festat e Nëntorit, Xhemajlaj pritet në Kullën e Jasharajve (Foto)

Must Read

I shoqëruar dhe nga Jakup Krasniqi dhe anëtarë e përfaqësues të tjerë të Nisma për Kosovën, Xhemajlaj është pritur nga familja heroike në Kullën e Jasharajve, me rastin e festës së 28 Nëntorit, njofton Klan Kosova.

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

34 mësimdhënës nga Ferizaj, certifikohen në kuadër të projektit të BE-së

34 mësimdhënës nga 3 shkolla të Ferizajt, u certifikuan në kuadër të projektit KosEd. Kryetari i Komunës së Ferizajt, Agim...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img