21,04,2024

Pensionohet sulmuesi i njohur: Për mua përfundoj futbolli!

Must Read

35 vjeçari ka dy vite që është pa skuadër, por sot ka vendosur që edhe zyrtarisht ta njoftojë pensionimin e tij.

“Ju njoftoj se për mua futbolli ka përfunduar”, ka deklaruar Cisse, përcjell lajmi.net.

Cisse në karrierën e tij ka qenë pjesë e shumë skuadrave si Marseille, Liverpool, Sunderland e Lazio, ndërsa për kombëtaren franceze në 41 paraqitje ka shënuar nëntë gola.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjen kuletën me 320 euro, qytetari nga Ferizaj e dorëzon në polici

Një qytetar nga Ferizaj ka gjetur një portofol me para dhe ka dorëzuar atë në polici. Policia njofton se në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img