27,02,2024

Peja-AEK, rezultat historik (Video)

Must Read

Edhe pse e humbën çerekun e parë, skuadra pejane filloi të besoj në forcat e veta dhe shkoi në pushim me një rezultat 49-34.

Pjesa e dy fillimisht vazhdoi me ritmin e njëjtë, por në çerekun e fundit pejanët lëshuan shumë.

Ndeshja u mbyll me rezultat 87:82.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy S6. 

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Sekuestrohen rreth 20 mijë euro mall i dyshuar si kontrabandë

Janë sekuestruar mallra me vlerë rreth 20 mijë euro brenda një automjeti, nga Njësia e TASK FORC-ës -Lindje, e...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img