17,07,2024

Pasluftës, Berat Luzha e Adem Salihaj ishin bashkë (FOTO)

Must Read

13100972-226281221080264-93368163-n_1461494528-4431047

Deputeti i Kosovës nga radhët e LDK’së, Adem Salihaj dhe ish deputeti i PDK’së Berat Luzha siç duket kanë pasur një shoqëri të kamotshëm.

Një lexues i Gazetës Express ka dërguar një foto e cila është bërë më 28 nëntor 1999, ku në të shihen, deputeti i LDK’së, Adem Salihaj, ish deputeti i PDK’së, Berat Luzha, nënkryetari i Komunës së Kaçanikut, Remzi Elezi.

13100972-226281221080264-93368163-n_1461494319-7126012

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person për përdorim të armës

Policia e stacionit në Ferizaj me datën 15.07.2024 rreth orës 23:30 ka pranuar një informacion se në rrugën  ‘’Vëllezërit...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img