27,02,2024

Pas përplasjes me trajnerin, ylli i Shqipërisë largohet nga ekipi

Must Read

Mesfushori kuqezi ka prishur marrëveshjen e huazimit nga PAOK për shkak të marrëdhënieve jo të mira me trajnerin çek, Adolf Sandek.

Kaçe pritet të kthehet te skuadra greke, por situata e tij është e paqartë për shkak se edhe PAOK-u nuk e preferon në ekip, të paktën pas vendimit për ta huazuar te Plzen në verë.

Futbollisti korçar nuk po kalon një moment të mirë në karrierë, ku pasi u la jashtë Kombëtares nga trajneri De Biazi, tashmë është larguar edhe nga klubi ku firmosi për 1 vit në formë huazimi.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Sekuestrohen rreth 20 mijë euro mall i dyshuar si kontrabandë

Janë sekuestruar mallra me vlerë rreth 20 mijë euro brenda një automjeti, nga Njësia e TASK FORC-ës -Lindje, e...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img